Plugins - Post Types Order - Stable (latest release) - en to cs_CZ translation catalogue (47 entries)

en: No
cs_CZ: Ne

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: an extra layer of security for your site. The easy way to completely hide your WordPress core files, themes and plugins
cs_CZ: další vrstva zabezpečení pro váš web. Snadný způsob, jak zcela skrýt základní soubory, motivy a pluginy WordPress

en: No code update is necessarily
cs_CZ: Úprava kódu není potřeba

en: If checked, the plug-in automatically update the WordPress queries to use the new order
cs_CZ: Po zaškrtnutí plugin automaticky aktualizuje WordPress dotazy, aby používaly nové řazení

en: If the query include an Ascending or Descending order paramether, use that. If query order is set to DESC the order will be reversed.
cs_CZ: Použít parametry pro řazení (ASC, DESC), pokud jsou nastavené. Při DESC bude pořadí obráceno.

en: Use query ASC / DESC parameter
cs_CZ: Použít ASC / DESC parametr v dotazu

en: Check out
cs_CZ: Prohlédněte si

en: Allow sortable drag & drop functionality within default WordPress post type archive. Admin Sort need to be active.
cs_CZ: Povolit řazení pomocí drag & drop pro výchozí archiv příspěvků WordPress. Třídění v adminu musí být zapnuté.

en: Archive Drag&Drop
cs_CZ: Drag&Drop v Archivu

note: Description of the plugin
en: Posts Order and Post Types Objects Order using a Drag and Drop Sortable javascript capability
cs_CZ: Řazení příspěvků a typů příspevku pomocí javascriptové Drag and Drop funkce na řazení.

note: Plugin Name of the plugin
en: Post Types Order
cs_CZ: Pořadí typů příspěvku

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
cs_CZ: Jako oddělovač vyloučených položek použijte raději jednoduchou čárku místo původního %s.

en: make the configuration and save
cs_CZ: nastavte plugin a uložte nastavení.

en: Settings Page
cs_CZ: stránku nastavení

en: Post Types Order must be configured. Please go to
cs_CZ: Pořadí položek musí být nakonfigurováno. Prosím přejděte na

en: Save Settings
cs_CZ: Uložit nastavení

en: code
cs_CZ: kódu

en: This can also be controlled through
cs_CZ: Lze také nastavit pomocí

en: Apply the sort on Next / Previous site-wide navigation.
cs_CZ: Používat řazení u Další / Předchozí navigace na stránce

en: Next / Previous Apply
cs_CZ: Používat u Další / Předchozí

en: To affect the admin interface, to see the post types per your new sort, this need to be checked
cs_CZ: Toto musí být zaškrtnuto, aby byla povolena funkce řazení z adminu a abyste mohli vidět nové řazení vašich příspěvků.

en: Admin Sort
cs_CZ: Třídění v adminu

en: Additional Description and Examples
cs_CZ: Doplňující popis a příklady

en: If only certain queries need to use the custom sort, keep this unchecked and include 'orderby' => 'menu_order' into query parameters
cs_CZ: Pokud potřebujete použít vlastní řazení pouze pro konkrétní dotazy, nechte tuto možnost nezaškrtnutou a přidejte 'orderby' => 'menu_order' do parametrů dotazu

en: Auto Sort
cs_CZ: Automatické řazení

en: Administrator
cs_CZ: Administrátor

en: Editor
cs_CZ: Šéfredaktor

en: Author
cs_CZ: Autor

en: Contributor
cs_CZ: Spolupracovník

en: Subscriber
cs_CZ: Návštěvník

en: Minimum Level to use this plugin
cs_CZ: Minimální oprávnění pro použití pluginu

en: Hide
cs_CZ: Skrýt

en: Show
cs_CZ: Zobrazit

en: Show / Hide re-order interface
cs_CZ: Zobrazit / Skrýt možnost seřazení pro typ příspěvku

en: General
cs_CZ: Obecné

en: General Settings
cs_CZ: Obecné nastavení

en: Settings Saved
cs_CZ: Nastavení bylo uloženo

en: plugin which allow to custom sort categories and custom taxonomies terms
cs_CZ: , který vám umožní řadit rubriky a volitelné položky taxonomie.

en: Check our
cs_CZ: Podívejte se na náš plugin

en: Read more
cs_CZ: Více informací

en: Did you know there is available an Advanced version of this plug-in?
cs_CZ: Věděli jste, že je k dispozici i pokročilejší verze tohoto pluginu?

en: Did you find this plugin useful? Please support our work by purchasing the advanced version or write an article about this plugin in your blog with a link to our site
cs_CZ: Zdá se vám tento doplněk užitečný? Podpořte prosím naši práci zakoupením pokročilejší verze nebo napište o našem pluginu na vašem blogu či odkažte z vašeho webu na náš.

en: Items Order Updated
cs_CZ: Pořádí položek bylo aktualizováno

en: Update
cs_CZ: Aktualizovat

en: This plugin can't work without javascript, because it's use drag and drop and AJAX.
cs_CZ: Tento plugin se bez Javasriptu neobejde, jelikož používá funkce uchop a pusť a AJAX.

en: Re-Order
cs_CZ: Seřazení
